Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Зимовий табір Спілки вірменської молоді України стартував на Закарпатті

В Жденієво розпочав роботу Третій зимовий табір Спілки вірменської молоді України (САМУ), що зібрав на дев’ять днів разом представників вірменських молодіжних організацій України.

Як повідомили AnalitikaUA.net у прес-службі Спілки вірмен України, учасники табору проведуть час в одному з наймальовничіших місць Закарпаття — Жденієво, поєднуючи навчання і активний відпочинок.

В програмі табору заплановані майстер-класи, лекції, тренінги-інтенсиви, а також інші колективні заходи, в ході яких заплановані зустрічі з Главою Української єпархії ВАЦ єпископом Маркосом Оганесяном, головою історико-культурного комітету Спілки вірмен України Давидом Давтяном, директором Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС України Мері Акопян, керівником проекту «Свобода медіа в Україні» Сюзанною Мнацаканян, відомим ресторатором Вардкесом Арзуманяном та іншими спікерами.

Як зазначають організатори, зимовий табір САМУ надає можливість підвищити рівень знань у різних сферах діяльності, а також познайомитися з новими учасниками з регіональних молодіжних організацій України.

Спілка вірмен України регулярно організовує відпочинок для молоді та дітей. Літні та зимові табори проходять в мальовничих курортах країни. Голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян приділяє особливу увагу дитячим і молодіжним програмам.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка