Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Видна робота Спілки вірмен України у масштабах країни — Артур Оганесян

«Я не з чуток знаю про діяльність Спілки вірмен України, і вже зустрічався раніше з представниками організації. Видна величезна робота організації в масштабах країни». Про це заявив прес-секретар Союзу вірмен Аджарії Артур Оганесян, на зустрічі з представниками Спілки вірмен України в Києві.

У столиці України Артур Оганесян представляв збірну Аджарії, яка провела ряд ігор в рамках турніру з міні-футболу. 27 січня, голови Спілки вірмен України (САУ) та Спілки вірменської молоді України (САМУ) зустрілися з співвітчизником з Аджарії.

Як передає AnalitikaUA.net у ході зустрічі відбувся обмін думками щодо ряду актуальних питань, що становлять взаємний інтерес.

«Виходячи з особистого досвіду громадської роботи, можу сказати, що зараз потрібно максимально задіяти в діяльності громади менш активні регіони, а також приділяти увагу розвитку молодого покоління вірмен, так як вони – наше майбутнє, – зазначив Артур Оганесян. – У нас важливу роль у вихованні молодого покоління вже другий рік грає культурно-освітній центр при церкві, з появою якого намітився зростання кількості дітей, які прагнуть вивчити вірменську мову, — розповів Оганесян.

Голова Спілки вірменської молоді України Оваким Арутюнян, розповів гостю про міжнародної діяльності Спілки вірмен України про молодіжні програми САМУ.

Нагадаємо, раніше в коментарі AnalitikaUA.net голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян зазначив, що регулярні контакти і взаємодія вірменських організацій відповідають вимогам часу.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка