Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → У Миколаїві відкрито виставковий цикл Івана Айвазовського

27 січня в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна відбулося відкриття виставкового циклу, присвяченого творчості видатного художника-мариніста Івана Айвазовського.

Проект був реалізований за підтримки голови Спілки вірмен України Миколаївської області Артура Кохлікяна. За словами організаторів, в рамках виставкового музейного циклу протягом першого півріччя будуть представлені репродукції робіт знаменитого мариніста. Презентації супроводжуватимуться лекціями про біографії Айвазовського, його життя на шляху реалізації блискучого таланту художника.

У циклі виставок будуть продемонстровані 9 робіт, що зберігаються в музеї: «Ранок. Морська затока» 1878 р., «Пушкін на березі Чорного моря» 1887 р., « Прибій» 1888 р., «Берег моря. Етюд» 1896 р., «Вітрильник» 1899 р., «Море», «Кав'ярня в Криму» і акварель «В гавані».

Як уже повідомлялося, до 200-річчя Івана Айвазовського в Україні будуть випущені пам'ятні монета і марка.

Нагадаємо, Спілка вірмен України проводить активну роботу в напрямку популяризації національних історичних цінностей, як зазначив голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян, культура традиційно знаходиться в центрі уваги нашої організації.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка