Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → У Києві стартують «Киновстречи з Романом Балаяном»

У Києві, 29 січня в Будинку «Майстер Клас» стартує своєрідний міні-фестиваль фільмів видатного кінорежисера, продюсера і сценариста Романа Балаяна. Про це, як передає AnalitikaUA.net повідомляють організатори.

«Кожен понеділок глядачі будуть мати можливість не тільки знайомитися з стрічками Балаяна, але і заглядати за лаштунки творчого процесу, дізнаватися подробиці створення фільмів, а також тих непроявлених сюжетів, які відбувалися на знімальному майданчику чи за її межами. На запитання глядачів буде відповідати сам режисер — Роман Балаян», — йдеться в повідомленні.

Першим у рамках проекту «Киновстречи з Романом Балаяном» відбудеться перегляд фільму «Бірюк» (1977). Початок о 19:00. «Бірюк» – соціальна кінодрама за мотивами однойменного оповідання з циклу «Записки мисливця» Івана Тургенєва. Третя за рахунком режисерська робота Балаяна.

«У той же час проект «Киновстречи з Романом Балаяном» – це тільки перше занурення», — зазначили організатори і додали, що протягом березня і квітня 2018 року відвідувачів Будинку МК очікують музичні і театральні події, безпосередньо пов’язані з ім’ям Балаяна. Ці заходи, присвячені 77-річчя режисера, день народження якого — 15 квітня.

Кінопокази та зустрічі з Романом Балаяном пройдуть також 5 лютого, 19:00 – художній фільм «Польоти уві сні і наяву» (1982);

19 лютого, 19:00 – телефільм «Поцілунок» (1983);

26 лютого, 19:00 – художній фільм «Бережи мене, мій талісман» (1986);

5 березня, 19:00 – драма «Філер» (1987);

12 березня, 19:00 – «Ніч світла» (2004).

Після кінопоказів глядачі матимуть унікальну можливість поспілкуватися з Романом Балаяном. Вхід вільний. Партнер проекту — Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка