Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → У Києві представники Вірменської Церкви взяли участь у міжцерковної молитви за єдність християн

Представники Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви взяли участь в молитві за єдність християн.

21 січня відбулася міжконфесійна молитва в храмі Святого Василя Великого Української Греко-Католицької Церкви у Києві. Очолив Молебень Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у співслужінні з єпископами та духовенством Римо-Католицької, Православних та Протестантських Церков.

Як повідомив AnalitikaUA.net батько Карапет Гарібян, під час молитви з проповіддю до всіх присутніх звернувся Апостольській Нунцій в Україні, Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті.

Як передає Інформаційний ресурс Української Греко-Католицької Церкви, 50 років тому була встановлена відома на весь християнський світ Тиждень молитов за єдність християн. Півстоліття – це, без сумніву, важлива дата, яка несе в собі мудрість, накопичену роками. Цю гарну екуменічну традицію ми підтримуємо і в Україні, виявляючи бажання спільно молитися за єдність християнства.

Раніше повідомлялося, що будівництво церков, ідентифікація, відновлення і збереження, є одним з основних напрямків діяльності вірменської діаспори України. За словами Голови Спілки вірмен України Вілена Шатворяна, згідно з вірменським традицій, церква є не лише духовним центром, але і виконує роль культурного центру.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка