Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Сергій Пономаренко: Діяльність Спілки вірмен України заслуговує на високу оцінку

«Масштабна і різнобічна просвітницька діяльність Спілки вірмен України заслуговує на високу оцінку, про це як повідомляє AnalitikaUA.net - зазначив в коментарі відомий український письменник, сценарист, член Національної Спілки письменників України Сергій Пономаренко. - Особливу увагу слід приділити тому факту, що інформаційний потік, що генерується організацією, спрямований не тільки на популяризацію вірменських культурних цінностей і традицій, а й виступає своєрідним «дзеркалом», відображенням досягнень вірменської діаспори в сфері історії, науки, спорту та інших напрямків суспільного життя України".

Порушуючи тему громадських ініціатив, український автор зазначив, що заходи Громадянської платформи «Вірмени України» служить додатковим ресурсом для обговорення найбільш актуальних тем вірменської діаспори країни.

Як раніше повідомлялося, Спілка вірмен України проводить активну роботу в напрямку популяризації національних історичних цінностей, як зазначив голова СВУ Вілен Шатворян, наука - традиційно знаходиться в центрі уваги нашої організації.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка