Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Освітні проекти відкривають нові горизонти для молоді — історик

«Організація та проведення освітніх форумів для вірменської молоді України – це прогресивний і сучасний проект, реалізація якого ось вже не один рік надає можливість вірменської молоді пізнати і відкрити для себе абсолютного нові горизонти в різних сферах життєдіяльності, – зазначив Голова історико-культурного комітету Спілки вірмен України Давид Давтян.

Беручи участь в якості спікера в Зимовому таборі САМУ, Давид Давтян провів ряд лекцій з історії Вірменії починаючи від витоків, етногенезу вірменського народу, середньовічної історії, проблем вірменської еміграції, Першої Республіки Вірменії, Геноциду вірмен і його причин, а також по іншим історичним темам, цікавим вірменської молоді.

Крім лекцій, історик взяв участь у роботі дискусійного клубу, який дозволяє колективно обговорити зазначені теми з точки зору сучасного молодого покоління вірмен.
«Саме в рамках таких форумів відбувається патріотичне виховання, знайомство з давніми місцевими традиціями, давньою історією і культурою вірмен, і це дуже важливо в умовах діаспори, – зазначає Давид Давтян. – Власне кажучи, семінари, лекції та зустрічі з відомими та успішними представниками вірменської діаспори, і є не що інше, як данина багатовікових традицій, коли старші діляться досвідом і знаннями з молодим поколінням».

Нагадаємо, Зимовий табір Спілки вірменської молоді України стартував на Закарпатті. Як відзначив Голова Спілки вірменської молоді України Оваким Арутюнян, Зимовий табір надасть можливість не тільки підвищити рівень знань у різних сферах діяльності, але і знайти знайомства серед нових учасників, а також створить основу для вивчення навичок нетворкінгу і командоутворення, поглибить знання в традиціях, культурі та історії вірменського народу.

Як відомо, Союз вірмен України регулярно організовує відпочинок для молоді та дітей. Літні та зимові табори проходять в мальовничих курортах країни. Голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян приділяє особливу увагу дитячим і молодіжним програмам.

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка