Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Опитування у Вірменії: Спілка вірмен України визнана найефективнішою структурою року в діаспорі

 

13 лютого в Державній філармонії Вірменії відбулася щорічна церемонія нагородження International Media Holding, в ході якої були нагороджені високопоставлені діячі з різних сфер 2017 року.

Як повідомляють організатори, International Media Holding у співпраці з кращими соціологами Вірменії, на цей раз вибрав найбільш актуальну та ефективну версію опитування і безпосередній контакт з респондентами.

У цьому році опитування проводилися у всіх регіонах Вірменії і в Єревані, по 300 в кожній з марзів (областей – ред.), в Єревані, серед 500 громадян, тобто 3500 чоловік.

International Media Holding підбив підсумки опитування. Були відібрані переможці номінацій. Арман Варданян, засновник International Media Holding, особисто вручив нагороди.

Серед переможців у номінаціях борець Мігран Арутюнян, депутат Нікол Пашинян і ряд інших відомих діячів у країні і за кордоном. У номінації найефективніша структура року в діаспорі, нагороду вручили Союзу вірмен України. У церемонії нагородження взяв участь заступник голови Союз вірмен України Левон Гулян.

 

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка