Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Конференція голів обласних вірменських молодіжних організацій в Жденієво

В Жденієво, 10 лютого у рамках Зимового табору Спілки вірменської молоді України була проведена планова конференція голів обласних молодіжних організацій.

Як повідомили AnalitikaUA.net у прес-службі Спілки вірмен України, у ході конференції були головами зачитані звіти про діяльність протягом року від кожної з організацій, обговорені ініціативи по роботі з соціальними мережами, такими як Facebook і Instagram, висунуті ідеї взаємодії з міською владою, проаналізовано й підсумовано діяльність проекту «Стипендіальна програма», озвучені дати затвердження заявок учасників проекту.

У висновку конференції було обговорено та прийнято план масштабних заходів на 2018 рік.

Нагадаємо, Третій зимовий табір Спілки вірменської молоді України, був насичений заходами, ряд лекцій, скайп-конференції з головою Державного комітету з туризму Зармине Зейтунцян і директором школи «Айб» Арамом Пахчиняном.

Молодіжний проект Союзу вірмен України вийшов на міжнародний рівень, так як до 60-ти учасникам табору з більшості регіонів України, приєдналися також хлопці з Грузії, Болгарії і Казахстану.

Раніше Голова Спілки вірменської молоді України Оваким Арутюнян зазначив, що Зимовий табір надасть можливість не тільки підвищити рівень знань у різних сферах діяльності, але і знайти знайомства серед нових учасників, а також створить основу для вивчення навичок нетворкінгу і командоутворення, поглибить знання в традиціях, культурі та історії вірменського народу.

Як відомо, Союз вірмен України регулярно організовує відпочинок для молоді та дітей. Літні та зимові табори проходять в мальовничих курортах країни. Голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян приділяє особливу увагу дитячим і молодіжним програмам. 

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка