Вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України

Шановні співвітчизники, друзі, вітаємо Вас на сайті Спілки вірмен України!
Найважливіший пріоритет для Спілки вірмен України – консолідація вірмен України.

Вилен Шатворян, Председатель САУ

Новини САУ → Глава Української єпархії ВАЦ взяв участь у зустрічі з послами країн «Великої сімки» G7

 

Посли країн G7 обговорили стан реформ з Всеукраїнською Радою Церков.

6 лютого, в Києві Повноважні посли країн «Великої сімки» (G7) зустрілися з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій з метою налагодження взаємодії та постійного діалогу.

Як повідомили в Інституті релігійної свободи, зустріч відбулася в Національному заповіднику «Софія Київська» за участю 17 членів Врціро.

Як повідомили AnalitikaUA.net в Української єпархії ВАЦ, Вірменську Церкву представляв глава єпархії — єпископ Маркос Оганесян

Серед високопоставлених керівників іноземних дипломатичних місій були присутні посол Канади Роман Ващук, посол Японії Шигеки Суми, посол Великобританії Джудіт Гоф, посол США Марі Йованович, посол Європейського Союзу Хьюг Мінгареллі, посол Німеччини Ернст Райхель, посол Італії Давіде Ла Чечилія і заступник глави дипломатичної місії Франції Крістоф Ле Риголер.

Українські релігійні діячі у своїх виступах підкреслили важливість участі об’єднаної релігійної громади України, як частини структурованого громадянського суспільства, в процесі реформ в Україні.

Сторони домовилися продовжувати розпочатий діалог і взаємодіяти з різних актуальних аспектів суспільно-політичного життя України і глобального світу з метою утвердження гідності кожної людини, її прав і свобод, подальшого поступу українського суспільства на шляху демократичних перетворень і реформ.

 

Фото, відео

Немає матеріалів для показу.

Усі права на матеріали належать редакції сайту, якщо інше не вказано додатково. При цитуванні вказуйте, будь ласка